مچ بند هوشمند

ماه آسمون بند هوشمند در برند های متنوع و قیمت های مناسب عرضه میکند.

تحویل رایگان تبریز

ارسال تمام نقاط کشور

زیبا ، خاص و رنگ های شیک و مد روز

اگر قصد خرید یک وسیله fitness tracker ( نظارت بر تناسب اندام ) را دارید ، احتمالا وضعیت های مربوط به تناسب اندام بدن را مانند گام های برداشته شده و کالری های سوخته شده بررسی می کنید . اما شاید در جریان ن...

ماه آسمون بند هوشمند در برند های متنوع و قیمت های مناسب عرضه میکند.

تحویل رایگان تبریز

ارسال تمام نقاط کشور

زیبا ، خاص و رنگ های شیک و مد روز

اگر قصد خرید یک وسیله fitness tracker ( نظارت بر تناسب اندام ) را دارید ، احتمالا وضعیت های مربوط به تناسب اندام بدن را مانند گام های برداشته شده و کالری های سوخته شده بررسی می کنید . اما شاید در جریان نباشید که یک مچ بند هوشمند چه کاربردهای دیگری می تواند داشته باشد . ما در این مقاله قصد داریم تمامی کاربردهای یک مچ بند هوشمند را برای شما مشخص کنیم …

میزان کالری مصرفی

اگر به دنبال کاهش وزن هستید قابلیت نظارت بر کالری سوزانده شده برای شما بسیار کاربردی خواهد بود به شما نشان می دهد که پس از انجام یک فعالیت بدن شما چه میزان کالری سوزانده است.

مدت زمان فعالیت

بسیاری از مچ بند های هوشمند قابلیت نشان دادن میزان زمان فعالیت روزانه شما را دارند مثلا این که که در روز چند دقیقه فعالیت کردید و چند دقیه بیکار بودید یا از نظر بدنی هیچ تحرکی نداشته اید.

گام شمار

شمارش گام های که روزانه بر می دارید یکی از قابلیت هایی است که عمدتا همه ساعت های هوشمند و مچ بند های هوشمند دارند و بسیار هم رایج است . یا تکنیک 10,000 قدم که معمولا بر روی ساعت ها و مچ بند های هوشمند پیشنهاد می شود تا بردارید .

مسافت پیموده شده

 یکی دیگری از قابلیت های Activity Tracker ها بحث محاسبه مسافت پیموده شده است که به شما نشان می دهد از یک مبدا مشخص تا یک ایستگاه چقدر مسافت پیموده اید و در طی این مسافت چه مقدار کالری سوزانده شده و چه مدت در راه بوده اید.

ضربان قلب

موقعیت یاب GPS

بیشتر

مچ بند هوشمند 3 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم