عینک آفتابی
فروش آنلاین انواع عینک های آفتابی شیک و مد روز ، عینک بلوکات ، عینک مطالعه 

عینک آفتابی با فریم های خاص و جذاب ورنگ های متنوع

ارسال به تمام نقاط کشور

تحویل رایگان تبریز و حومه

با عینک خاص استایل خود را خاص کنید.

عینک آفتابی

اشعه ماورای بنفش خورشید با اثرگذاری مستقیم بر روی چشم انسان،خطرات جبران ناپذیری را برای چشم انسان به همراه خواهد داشت.

با ا...

فروش آنلاین انواع عینک های آفتابی شیک و مد روز ، عینک بلوکات ، عینک مطالعه 

عینک آفتابی با فریم های خاص و جذاب ورنگ های متنوع

ارسال به تمام نقاط کشور

تحویل رایگان تبریز و حومه

با عینک خاص استایل خود را خاص کنید.

عینک آفتابی

اشعه ماورای بنفش خورشید با اثرگذاری مستقیم بر روی چشم انسان،خطرات جبران ناپذیری را برای چشم انسان به همراه خواهد داشت.

با استفاده از عینک آفتابی مناسب میتوان تا حدودی از اثرات ناشی از نور خورشید و اشعه ماورای بنفش بر روی چشم در امان بود.

اگر شما صورت و پوست سفیدی دارید : بهتر است از رنگ‌های تند استفاده کنید  مانند  قرمز ، قهوه ای ، آبی ، مشکی ، به شما می‌آیند .
 
اگر پوست صورتتان سفید نیست و  مات می‌باشد : بهتر است از رنگ‌های مانند سفید ، مشکی ، خاکستری استفاده کنید .

اگر صورت مربع شکلی دارید : قاب و فرم‌های را انتخاب کنید که گرد و یا بیضی باشند زیرا انحنا و حالت خمیدگی که این عینک‌ها دارند باعث می‌شوند که صورت شما را از حالت مربع شکل خارج کند و حالت مربع بودن صورتتان را کاهش می‌دهد .

اگر صورت گردی دارید : قاب و فرم‌های کشیده و مربع را انتخاب کنید و البته اگر در گوشه ی عینک‌ها حالت زاویه دار باشند بسیار مناسب است ، زیرا صورت شما را به اصطلاح سرو سامان می‌دهد و از حالت گردی خارج می‌سازد و البته به یاد داشته باشید ، افرادی که صورت گردی دارند نباید از عینک‌های که فرم شان گرد است استفاده کنند زیرا گردی صورت شما افزایش می‌یابد .

اگر شما صورت بیضی شکلی دارید :  فرم‌های مستطیل شکل و کشیده باعث می‌شوند که صورت شما کشیده به نطر برسد . افرادی که صورت‌های بیضی دارند ، بهترین حالت و فورم را دارند زیرا به صورت‌های بیضی همه ی مدل فرم و قاب عینک می‌آید و آنها می‌توانند هر فرمی را که دوست دارند انتخاب کنند . و فقط نکته ای که متذکر  می‌شویم و آن این است که از عینک‌های  که فرم و قاب ظریفی دارند،  استفاده نکنید .

اگر شما صورتی مستطیل شکل دارید: بهتر است از فرم‌های استفاده کنید که در گوشه‌های آن گرد هستند و دارای زاویه ی گرد می‌باشند ، زیرا برای اینکه حالت تعادلی بین صورتتان و فرم عینک تان برقرار کنید این حالت بهترین است.

 

عینک بلوکات

عینک طبی بلوکات باید توانایی مسدود کردن نورهای آبی مضر را داشته باشد.

نورهای آبی-بنفش تقریبا در همه جا وجود دارند و قرار داشتن مستمر در معرض تابش‌ آن‌ها خطر آسیب‌های چشم و بینایی را افزایش می‌دهد. به همین خاطر است که تقریبا تمامی دانشمندان و کارشناسان حوزه چشم و بینایی تاکید ویژه‌ای بر محافظت چشم در برابر نورهای آبی دارند.

عدسی BlueProtect  زایس برای اشخاصی طراحی و ساخته شده است که زمان زیادی از زندگی روزانه خود را به نگاه کردن به صفحه نمایش کامپیوتر، تبلت، موبایل یا تلویزیون سپری می‌کند و به‌طور مستمر در معرض نورهای LED و CFL هستند.

سیستم پیشرفته «بلوپروتکت» (فیلتر نور آبی) میزان قابل توجهی از نورهای مضر آبی-بنفش را مسدود می‌کند. از این‌رو، محصولی همچون عدسی ضدنورآبی DuraVision زایس یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید بشمار می‌رود زیرا فرد این اطمینان را خواهد داشت که نورهای آبی بسیار کمتری امکان ورود به چشم‌هایش را خواهند داشت.

عینک مطالعه

با بالا رفتن سن و ورود به میانسالی که از سن 40 سالگی آغاز می شود ممکن است هنگام مطالعه و یا خیاطی، کار با تلفن همراه و رایانه متوجه اختلالاتی در دید برای دیدن اشیای نزدیک بشوید؛ این عارضه یک روند طبیعی است که می تواند برای هر فردی بعد از این سن اتفاق بیافتد.
با بالا رفتن سن توان ما برای تمرکز کردن به تدریج کم می شود و همین امر زمینه ساز نیاز به عینک مطالعه است، این شرایط پیر چشمی نامیده می شود.
در جوانی عدسی چشم ها به راحتی تغییر شکل می دهد اما با گذشت زمان و بالارفتن سن، عدسی چشم سخت تر شده و به همین دلیل در این شرایط برای دید نزدیک به ابزارکمکی نیاز پیدا می کنیم.

بیشتر

عینک آفتابی هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.