بلوز - شومیز
  • آنلاین شاپ ماه آسمون شومیز های بروز و بلوز های شیک و رنگارنگ و فانتزی را برای مشتریان خود با قیمت مناسب عرضه میکند.
  • ارسال به دتمام نقاط کشور
  • تحویل رایگان تبریز و حومه
  • کمد لباس خود را با شومیز و پوشاک ماه آسمون رنگارنگ کنید.

امروزه شومیز های مجلسی که جنس های حریر و گیپور دارند بسیار پرطرفدار و پرکاربرد شده اند، خانم های خوش سلیقه برای مناسبت ...

  • آنلاین شاپ ماه آسمون شومیز های بروز و بلوز های شیک و رنگارنگ و فانتزی را برای مشتریان خود با قیمت مناسب عرضه میکند.
  • ارسال به دتمام نقاط کشور
  • تحویل رایگان تبریز و حومه
  • کمد لباس خود را با شومیز و پوشاک ماه آسمون رنگارنگ کنید.

امروزه شومیز های مجلسی که جنس های حریر و گیپور دارند بسیار پرطرفدار و پرکاربرد شده اند، خانم های خوش سلیقه برای مناسبت ها و جشن های مختلف از شومیز های شیک استفاده میکنند.

یکی از پرمصرف ترین مدلهای شومیز ، مدل مجلسی آن می باشد. شومیز مجلسی ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد و مناسب بسیاری از مهمانی ها و مجالس می باشد.

مدل شومیز حریر

یکی از جذاب ترین نوع و مدل شومیز که اتفاقا طرفداران زیادی دارد، شومیز حریر است. این مدل شومیز بسیار لطیف، سبک و زنانه است و می تواند به خوبی بر روی اندام زیبای زنانه بنشیند و زیبایی آن را دو چندان کند. خوشبختانه این نوع از شومیز در رنگ های مختلفی نیز تولید می شوند و این یعنی دست خانم ها برای انتخاب رنگ شومیز باز خواهد بود.

مدل شومیز گیپور

یکی دیگر از جذاب ترین نوع و مدل شومیز، شومیز گیپور است. البته لازم به ذکر است که این نوع شومیز کمی کمیاب است و احتمالا برای آنکه بخواهید شومیزی با جنس گیپور به تن کنید، می بایست به یک خیاط حرفه ای مراجعه نمایید. از آنجایی که گپیور پارچه ای گرانقیمت محسوب می شود، کمتر تولید کننده ای اقدام به تولید شومیز با این جنس پارچه به طور گسترده می کند.

مدل شومیز لمه

شومیز لمه طرفداران زیادی دارد و به دلیل نوع پارچه ای که برای تولید و دوخت آن مورد استفاده قرار می گیرد، خانم های مختلفی آن را برای مهمانی ها و دورهمی های نیمه رسمی انتخاب می کنند. این نوع از شومیز شیک است و می تواند در رنگ ها و البته طراحی های جذابی دوخته شود.

شومیزهای گلدار

حتما می دانید که این روزها، یکی از نوع و مدل شومیز که بسیار محبوبیت پیدا کرده، شومیزهای گلدار است. این شومیزها دارای طراحی های مختلفی هستند و در رنگ های متفاوتی دوخته می شوند. خانم های جوان اغلب این شومیزها را با یک دامن ساده بر تن می کنند و استایلی بسیار زیبا، شیک و رسمی را برای حضور در مهمانی ها و مجالس طراحی می کنند

شومیزهای کرپ

یکی دیگر از پارچه هایی که برای دوخت شومیز از آن استفاده می کنند، پارچه کرپ است. شومیزهای کرپ اغلب برای خانم هایی که سن بالاتری دارند، گزینه های مناسب تری هستند که می توانند به راحتی با شلوارهای کرپ ست شوند.

بیشتر

بلوز - شومیز هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.