اکسسوری جذاب و فانتزی

انواع اکسسوری فانتزی

 • کمربند
 • عینک آفتابی و بلوکات
 • کیف پول و قاب همراه بانک 
 • توربان
 • ساعت مچی و ساعت هوشمند
 • مچ بند
 • بند هوشمند
 • انگشتر ، دستبند ، نیم ست ،گوشواره ، گردنبند
 • و......
 • ماه آسمون اکسسوری های شیک و فانتزی دخترانه و بانوان را به صورت رایگان در تبریز و حومه تحویل میدهد.
 • ارسال به تمام نقاط کشور
 • بهترین قیمت ، کیفیت عالی ، خاص ترین اکسسوری به ص...

انواع اکسسوری فانتزی

 • کمربند
 • عینک آفتابی و بلوکات
 • کیف پول و قاب همراه بانک 
 • توربان
 • ساعت مچی و ساعت هوشمند
 • مچ بند
 • بند هوشمند
 • انگشتر ، دستبند ، نیم ست ،گوشواره ، گردنبند
 • و......
 • ماه آسمون اکسسوری های شیک و فانتزی دخترانه و بانوان را به صورت رایگان در تبریز و حومه تحویل میدهد.
 • ارسال به تمام نقاط کشور
 • بهترین قیمت ، کیفیت عالی ، خاص ترین اکسسوری به صورت فروش آنلاین 
 • اکسسوری‌ها لوازم جانبی‌ای هستند که به‌تنهایی به چشم نمی‌آیند، اما وقتی از آنها به‌درستی استفاده کنیم، می‌توانند کامل‌کننده طرز لباس پوشیدن ما باشند. اکسسوری می‌تواند جواهرات، ساعت یا حتی عینک آفتابی باشد.
 • با پوشیدن یک لباس ساده و انتخاب اکسسوری مناسب، می‌توانیم در هر جمعی بدرخشیم. انتخاب درست اکسسوری‌ها می‌تواند نشان‌دهنده این موضوع باشد که چقدر به جزئیات لباس‌پوشیدن‌مان اهمیت می‌دهیم. حال بیایید ببینیم چه بایدها و نبایدهایی درباره ترکیب اکسسوری‌ها با لباس‌های اصلی وجود دارد.
 • اکسسوری‌ها لوازم جانبی‌ای هستند که به‌تنهایی به چشم نمی‌آیند، اما وقتی از آنها به‌درستی استفاده کنیم، می‌توانند کامل‌کننده طرز لباس پوشیدن ما باشند. اکسسوری می‌تواند جواهرات، ساعت یا حتی عینک آفتابی باشد.
 • با پوشیدن یک لباس ساده و انتخاب اکسسوری مناسب، می‌توانیم در هر جمعی بدرخشیم. انتخاب درست اکسسوری‌ها می‌تواند نشان‌دهنده این موضوع باشد که چقدر به جزئیات لباس‌پوشیدن‌مان اهمیت می‌دهیم. حال بیایید ببینیم چه بایدها و نبایدهایی درباره ترکیب اکسسوری‌ها با لباس‌های اصلی وجود دارد.

بیشتر

اکسسوری جذاب و فانتزی 3 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • کمربند
  • کمربند زنانه یک اکسسوری مهم است که تاثیر زیادی در خوش اندام به نظر رسیدن شما خواهد داشت.
  • فروش آنلاین کمربند های شیک و خاص
  • ارسال به تمام نقاط
  • تحویل رایگان تبریز و حومه
  • با کیفیت ترین کمربند با قیمت مناسب

  یک کمربند به تنهایی می تواند آن را برایتان انجام دهد و به چیز دیگری نیاز ندارید. اگر فقط دو کمربند لازم داشته باشید یکی کمربند پهن و دیگری کمربند باریک است. کمربند پهن با تقسیم کردن کمر یک سیلوئت زیباتر برای اندام شما می سازد.

  کمربند باریک بهترین انتخاب برای تبدیل یک استایل ساده مثل کت و شلوار به یک استایل خاص و هوشمندانه است. این دو نوع کمربند بیش از انواع دیگر استفاده می شوند چون ساده و کلاسیک هستند و مثل بیشتر کمربندها خیلی توی چشم نمی زنند.

  برای انتخاب یک کمربند مناسب بهتر است فرم اندام خود را نیز در نظر بگیرید، زیرا هر نوع کمربند برای یک فرم اندام خاص طراحی شده است.

  هدف اصلی ما از به کاربردن کمربند در استایل معمولا باریک نشان دادن کمر و ایجاد تناسب اندام است. اگر بالاتنه بلندی دارید می‌توانید از هر دو مدل کمربندها چه باریک و چه پهن استفاده کنید ولی اگر بالاتنه شما کوتاه است بهتر است فقط از کمربندهای باریک استفاده کنید.

  اگر اضافه وزن دارید و میخواهید شکم شما کوچکتر به نظر برسد از کمربندهای رنگ تیره استفاده کنید.

  کمربندهای ساده و بدون طرح و با رنگ های خنثی به کمربندهایی با طرح های شلوغ ارجحیت دارند چون زمان ندارند و در هر شرایطی می توان از آن ها استفاده کرد پس اگر محدودیت بودجه دارید به یک یا دو کمربند ساده با رنگ های سالید مثل مشکی، آبی تیره، قهوه ای و … اکتفا کنید.

  کمربند زنانه چرم: 

  کلاسیک‌ترین و قدیمی‌ترین مدل‌های کمربند زنانه، کمربندهای چرم هستند. چرم این مدل کمربندها می‌تواند طبیعی یا مصنوعی باشد. بهتر است رنگ‌های تیره این کمربندها را انتخاب کنید و دقت داشته باشید که سگک کمربند چرم باید ظریف و ساده باشد.

  کمربند زنانه جیر: 

  این کمربندها نسبت به کمربندهای چرم غیررسمی‎تر هستند و برای ست شدن با استایل روزمره و اسپرت مناسب هستند.

  کمربندهای فانتزی و فلزی: 

  این کمربندها بیشتر برای استفاده همراه لباس‌های مجلسی و شب کاربرد دارند.

 • عینک آفتابی
  فروش آنلاین انواع عینک های آفتابی شیک و مد روز ، عینک بلوکات ، عینک مطالعه 

  عینک آفتابی با فریم های خاص و جذاب ورنگ های متنوع

  ارسال به تمام نقاط کشور

  تحویل رایگان تبریز و حومه

  با عینک خاص استایل خود را خاص کنید.

  عینک آفتابی

  اشعه ماورای بنفش خورشید با اثرگذاری مستقیم بر روی چشم انسان،خطرات جبران ناپذیری را برای چشم انسان به همراه خواهد داشت.

  با استفاده از عینک آفتابی مناسب میتوان تا حدودی از اثرات ناشی از نور خورشید و اشعه ماورای بنفش بر روی چشم در امان بود.

  اگر شما صورت و پوست سفیدی دارید : بهتر است از رنگ‌های تند استفاده کنید  مانند  قرمز ، قهوه ای ، آبی ، مشکی ، به شما می‌آیند .
   
  اگر پوست صورتتان سفید نیست و  مات می‌باشد : بهتر است از رنگ‌های مانند سفید ، مشکی ، خاکستری استفاده کنید .

  اگر صورت مربع شکلی دارید : قاب و فرم‌های را انتخاب کنید که گرد و یا بیضی باشند زیرا انحنا و حالت خمیدگی که این عینک‌ها دارند باعث می‌شوند که صورت شما را از حالت مربع شکل خارج کند و حالت مربع بودن صورتتان را کاهش می‌دهد .

  اگر صورت گردی دارید : قاب و فرم‌های کشیده و مربع را انتخاب کنید و البته اگر در گوشه ی عینک‌ها حالت زاویه دار باشند بسیار مناسب است ، زیرا صورت شما را به اصطلاح سرو سامان می‌دهد و از حالت گردی خارج می‌سازد و البته به یاد داشته باشید ، افرادی که صورت گردی دارند نباید از عینک‌های که فرم شان گرد است استفاده کنند زیرا گردی صورت شما افزایش می‌یابد .

  اگر شما صورت بیضی شکلی دارید :  فرم‌های مستطیل شکل و کشیده باعث می‌شوند که صورت شما کشیده به نطر برسد . افرادی که صورت‌های بیضی دارند ، بهترین حالت و فورم را دارند زیرا به صورت‌های بیضی همه ی مدل فرم و قاب عینک می‌آید و آنها می‌توانند هر فرمی را که دوست دارند انتخاب کنند . و فقط نکته ای که متذکر  می‌شویم و آن این است که از عینک‌های  که فرم و قاب ظریفی دارند،  استفاده نکنید .

  اگر شما صورتی مستطیل شکل دارید: بهتر است از فرم‌های استفاده کنید که در گوشه‌های آن گرد هستند و دارای زاویه ی گرد می‌باشند ، زیرا برای اینکه حالت تعادلی بین صورتتان و فرم عینک تان برقرار کنید این حالت بهترین است.

   

  عینک بلوکات

  عینک طبی بلوکات باید توانایی مسدود کردن نورهای آبی مضر را داشته باشد.

  نورهای آبی-بنفش تقریبا در همه جا وجود دارند و قرار داشتن مستمر در معرض تابش‌ آن‌ها خطر آسیب‌های چشم و بینایی را افزایش می‌دهد. به همین خاطر است که تقریبا تمامی دانشمندان و کارشناسان حوزه چشم و بینایی تاکید ویژه‌ای بر محافظت چشم در برابر نورهای آبی دارند.

  عدسی BlueProtect  زایس برای اشخاصی طراحی و ساخته شده است که زمان زیادی از زندگی روزانه خود را به نگاه کردن به صفحه نمایش کامپیوتر، تبلت، موبایل یا تلویزیون سپری می‌کند و به‌طور مستمر در معرض نورهای LED و CFL هستند.

  سیستم پیشرفته «بلوپروتکت» (فیلتر نور آبی) میزان قابل توجهی از نورهای مضر آبی-بنفش را مسدود می‌کند. از این‌رو، محصولی همچون عدسی ضدنورآبی DuraVision زایس یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید بشمار می‌رود زیرا فرد این اطمینان را خواهد داشت که نورهای آبی بسیار کمتری امکان ورود به چشم‌هایش را خواهند داشت.

  عینک مطالعه

  با بالا رفتن سن و ورود به میانسالی که از سن 40 سالگی آغاز می شود ممکن است هنگام مطالعه و یا خیاطی، کار با تلفن همراه و رایانه متوجه اختلالاتی در دید برای دیدن اشیای نزدیک بشوید؛ این عارضه یک روند طبیعی است که می تواند برای هر فردی بعد از این سن اتفاق بیافتد.
  با بالا رفتن سن توان ما برای تمرکز کردن به تدریج کم می شود و همین امر زمینه ساز نیاز به عینک مطالعه است، این شرایط پیر چشمی نامیده می شود.
  در جوانی عدسی چشم ها به راحتی تغییر شکل می دهد اما با گذشت زمان و بالارفتن سن، عدسی چشم سخت تر شده و به همین دلیل در این شرایط برای دید نزدیک به ابزارکمکی نیاز پیدا می کنیم.

 • ساعت مچی هوشمند و استیل

  آنلاین شاپ ماه آسمون

  فروش آنلاین ساعت های شیک با قیمت مناسب و برند های معتبر

  ارسال به تمام نقاط کشور و تحویل رایگان تبریز و حومه 

  ساعت مچی رسمی ، استیل ، هوشمند، دیجیتالی،اسپرت زیبا و خاص

  داشتن ساعت مچی زیبا و ظریف بر روی مچ دست یکی از نشانه های پوشش مدرن و شیک بشمار می‌رودد.

  ساعت‌های مچی دیجیتالی اغلب حالت فانتزی و اسپرت داشته و قشر کودکان، نوجوانان و افرادی که به لوازم اسپرت علاقه دارند بکار می‌رود. انواع اطلاعات مانند دما، ساعت، تاریخ و یا زنگ ساعت در این نوع ساعت‌ها دیده می‌شود.

  برند ساعت مچی سیتی‌زن

  نام سیتی‌زن به‌عنوان یک برند باکیفیت انواع ساعت مچی بکار برده می‌شود. این برند با سال‌ها تجربه و کیفیت بالا در سطح جهانی از جایگاه ویژه برخوردار است. برند سیتی‌زن برخلاف بسیاری از برندهای مطرح ساعت که متعلق به سوییس هستند، در کشور ژاپن تولید و عرضه می‌شود.

  برند ساعت مچی رومانسون

  شرکت ساعت‌سازی رومانسون در سال ۱۹۸۸ در سوییس شروع بکار نمود. انواع ساعت مچی رومانسون در طراحی لوکس و گران‌قیمت در بازار عرضه می‌گردد. ساعت رومانسون یک ساعت لوکس محسوب شده و از تنوع زیادی برخوردار است. استفاده از بندهای چرمی و استیل ضدزنگ و طرح‌های مختلف در برند رومانسون موجب توجه تمام اقشار به آن شده است.

  برند ساعت مچی سیکو

  این شرکت معتبر و معروف ژاپنی در سال ۱۸۸۱ میلادی تأسیس شد. شرکت سیکو علاوه بر تولید ساعت مچی به تولید ساعت دیواری، وسایل برقی و الکتریکی نیز مشغول است. این برند یکی از برندهای باکیفیت و قدیمی بازار ساعت جهان محسوب می‌شود. ساعت‌های مچی سیکو همواره جزو برندهای پرفروش ساعت در جهان قرار دارند.

  برند ساعت مچی رولکس

  برند رولکس در لندن توسط هانس ویلسدورف و آلفرد دیویس راه‌اندازی گردید. برند رولکس انواع ساعت مچی زنانه و مردانه را طراحی و تولید می‌نماید. این برند جزو پرفروش‌ترین برندهای ساعت مچی در جهان بوده و از دقت، طراحی و کیفیت بالایی برخوردارند. برخی مدل‌های برند رولکس لوکس و گران‌قیمت هستند و طرفداران خاصی در دنیا دارند.

  نکات مهم در خرید انواع ساعت مچی

  شیشه انواع ساعت مچی

  عمده زیبایی یک ساعت مچی به صفحه و شیشه ساعت آن برمی‌گردد. در اولین نگاه به ساعت اولین چیزی که توجه افراد را به خود جلب می‌نماید، صفحه و شیشه ساعت است. شیشه ساعت انتخاب‌شده باید از شفافیت زیادی برخوردار بوده و ضد خش باشد. شیشه‌های ساعت ضد خش یکی از ویژگی‌های ساعت مچی لوکس بشمار می‌رود.

  قاب ساعت دور شیشه

  بعد از شیشه، معمولاً قاب دور شیشه از اهمیت برخوردار است. ساعت مچی با قاب‌های فلزی، پلاستیکی و یا استیل در بازار وجود دارند. یک ساعت لوکس و ایده‌آل دارای یک قاب یکپارچه و یک‌تکه است. قاب استیل یکی از برترین قاب‌های ساعت مچی محسوب می‌شود.

  موتور انواع ساعت مچی

  یکی از موارد مهم در خرید ساعت مچی که ارتباط مستقیم با میزان هزینه پرداخت‌شده دارد، موتور ساعت مچی است. معمولاً ساعت‌های با موتور مکانیکی گران‌تر از ساعت‌های کوارتز بوده، ازاین‌رو انتخاب نوع ساعت بر اساس نوع عملکرد موتور بستگی زیادی به قیمت آن دارد. اگر بودجه کم و یا متوسط برای خرید ساعت کنار گذاشته‌اید، ساعت مچی کوارتز به شما توصیه می‌شود. اگر محدودیتی در هزینه ندارید، می‌توانید انواع ساعت‌های لوکس و گران‌قیمت کوارتز و یا مکانیکی را انتخاب کنید.

  کیفیت ساخت انواع ساعت مچی

  بعد از موارد فوق باید به کیفیت ساخت ساعت توجه نمایید. ساعت را بر روی مچ دست خود بسته و عملکرد آن‌ها بررسی کنید. باز و بسته شدن ساعت، نوع بند، اتصالات و خوش‌دست بودن ساعت ارتباط مستقیم باکیفیت ساخت آن دارد. بررسی طراحی صفحه ساعت، نوع طراحی بند و اتصال صفحه به بند ساعت و اطلاعاتی که بر روی صفحه ساعت نمایش داده می‌شود، از دیگر موارد قابل‌توجه است.

  بند انواع ساعت مچی

  انتخاب بند ساعت به سلیقه افراد، طراحی ساعت و اتصالات آن بستگی دارد. انواع بند چرمی، بند فلزی و یا پلاستیکی در بازار عرضه می‌شوند. در برخی موارد امکان تعویض بند ساعت وجود داشته و در برخی مواقع به دلیل ناهمگونی با صفحه ساعت امکان‌پذیر نیست. بند ساعت را باز و بسته نموده و از محکم بودن آن اطمینان حاصل نمایید. بندهایی که دارای دو یا سه قفل بوده و یابنده‌ای سگک‌دار مطمئن هستند.

  برند و لوگوی انواع ساعت مچی

  ساعت‌های مچی معتبر و معروف علاوه بر صفحه ساعت، علامت برند و لوگوی خود را بر روی جاهای دیگر ساعت مانند پیچ تنظیم، عقربه، بند، قفل باز و بست ساعت و روی درب پشت ساعت حک می‌کنند. وجود این علائم می‌تواند یکی از نشانه‌های اصل بودن ساعت بشمار رود.

  صفحه جذاب و شبرنگ

  ساعت‌های معتبر و معروف دارای یک کیفیت ساخت عالی در طراحی و ساخت صفحه ساعت هستند. صفحه ساعت بیشترین توجه مشتری را به خود جلب می‌نماید. اغلب ساعت‌های مچی لوکس و باکیفیت، دارای عقربه‌ها و صفحه ساعت شبرنگ و درخشان هستند. این ساعت‌ها در تاریکی شب و محیط‌های بدون نور به سهولت قابل‌دیدن هستند. صفحات ساعتی که از کپسول تریتوم بهره می‌برند تا سالها درخشندگی خود را حفظ می‌نمایند.

  گارانتی و خدمات پس از فروش

  ساعت مچی با برندهای معتبر و معروف دارای خدمات گارانتی، نمایندگی رسمی و خدمات پس از فروش معتبر می‌باشد. انتخاب ساعتی که دارای گارانتی معتبر بین‌المللی است خیال شما را برای سال‌ها راحت می‌نماید. در این‌گونه مواقع شما حتی با خروج از ایران و مراجعه به دفاتر فروش در خارج از کشور می‌توانید از خدمات گارانتی و تعمیرات بین‌المللی ساعت خود برخوردار شوید.

   

 • نیم ست شیک دخترانه

  فروش آنلاین دستبند ، گردنبند، بنگل، انگشتر ، گوشواره

  هم به صورت تک و هم نیم ست جذاب و خاص

  آکسسوری شیک و خاص دخترانه

  ارسال به تمام نقاط کشور

  تحویل رایگان تبریز و حومه

  استفاده از زیورآلات در زیباتر شدن استایل به قرن‌های گذشته بازمی‌گردد. استایل و لباس‌های گوناگونی در صنعت مد و فشن تولید می‌شوند و پس از مدتی از میان می‌روند، اما حضور زیورآلاتی همچون گوشواره، دستبند، گردنبند و انگشتر در صنعت مد و فشن همچنان ثابت است و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا در میان خانم‌ها و آقایان دارند.

  طراحان مد و فشن و استایلیست‌ها بر این باورند که یک لباس تکراری و ساده، همراه با یک اکسسوری یا زیورآلات جذاب، استایل و لباستان را زیبا و کامل‌تر می‌کند. در واقع تاثیری که یک گوشواره، گردنبند، انگشتر یا دستبند در زیبایی استایل شما دارد، یک پیراهن فاخر و گران قیمت نخواهد داشت. چرا که معمولا زیورآلات به علت طراحی و درخشان بودن، توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند.

 • مچ بند هوشمند

  ماه آسمون بند هوشمند در برند های متنوع و قیمت های مناسب عرضه میکند.

  تحویل رایگان تبریز

  ارسال تمام نقاط کشور

  زیبا ، خاص و رنگ های شیک و مد روز

  اگر قصد خرید یک وسیله fitness tracker ( نظارت بر تناسب اندام ) را دارید ، احتمالا وضعیت های مربوط به تناسب اندام بدن را مانند گام های برداشته شده و کالری های سوخته شده بررسی می کنید . اما شاید در جریان نباشید که یک مچ بند هوشمند چه کاربردهای دیگری می تواند داشته باشد . ما در این مقاله قصد داریم تمامی کاربردهای یک مچ بند هوشمند را برای شما مشخص کنیم …

  میزان کالری مصرفی

  اگر به دنبال کاهش وزن هستید قابلیت نظارت بر کالری سوزانده شده برای شما بسیار کاربردی خواهد بود به شما نشان می دهد که پس از انجام یک فعالیت بدن شما چه میزان کالری سوزانده است.

  مدت زمان فعالیت

  بسیاری از مچ بند های هوشمند قابلیت نشان دادن میزان زمان فعالیت روزانه شما را دارند مثلا این که که در روز چند دقیقه فعالیت کردید و چند دقیه بیکار بودید یا از نظر بدنی هیچ تحرکی نداشته اید.

  گام شمار

  شمارش گام های که روزانه بر می دارید یکی از قابلیت هایی است که عمدتا همه ساعت های هوشمند و مچ بند های هوشمند دارند و بسیار هم رایج است . یا تکنیک 10,000 قدم که معمولا بر روی ساعت ها و مچ بند های هوشمند پیشنهاد می شود تا بردارید .

  مسافت پیموده شده

   یکی دیگری از قابلیت های Activity Tracker ها بحث محاسبه مسافت پیموده شده است که به شما نشان می دهد از یک مبدا مشخص تا یک ایستگاه چقدر مسافت پیموده اید و در طی این مسافت چه مقدار کالری سوزانده شده و چه مدت در راه بوده اید.

  ضربان قلب

  موقعیت یاب GPS

 • گل سر و توربان شیک
 • کیف پول دخترانه
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم