شال و روسری
  • روسری و شال

  • فروش آنلاین روسری و شال شیک و مد روز 
  • در انواع رنگ های جذاب و پاستیلی
  • بهترین جنس و قیمت رقابتی 
  • شال های نازک و نخی، انتخاب اول بانوان در فصل های گرم سال است. اگر امسال قصد خرید روسری نخی دارید توجه داشته باشید که اندازه ی آن نباید بزرگ باشد که چند بار  از رنگ های خنک مثل رنگ های پاستلی و روشن استفاده کنید.دور گردن پیچیده شود. همچن...
  • روسری و شال

  • فروش آنلاین روسری و شال شیک و مد روز 
  • در انواع رنگ های جذاب و پاستیلی
  • بهترین جنس و قیمت رقابتی 
  • شال های نازک و نخی، انتخاب اول بانوان در فصل های گرم سال است. اگر امسال قصد خرید روسری نخی دارید توجه داشته باشید که اندازه ی آن نباید بزرگ باشد که چند بار  از رنگ های خنک مثل رنگ های پاستلی و روشن استفاده کنید.دور گردن پیچیده شود. همچنین بهتر است

روسری و شال نخی، سبکی در عین خنکی

جنس روسری نخی از زیرمجموعه پارچه‌های پنبه‌ای است که سبک و نازک نیز هستند و به همین دلیل بیشتر در فصول گرم سال(بهار و تابستان) مورد استفاده می‌گیرند. یکی دیگر از ویژگی‌های روسری نخی که سبب برتری آن‌ها بر روسری‌های ساتن نیز هست، سر نخوردن از روی سر است.

معمولا روسری‌های نخی در رنگ‌های جذاب و لذت بخشی تولید می‌شوند. این روسری‌ها در محل گره روسری چروک می‌شوند و بهترین انتخاب برای استفاده و ست کردن با سایر لباس‌ها به شمار می‌روند.
اگر همیشه در انتخاب رنگ روسری دچار مشکل هستید مقاله انتخاب رنگ روسری ما که بر اساس نکات روانشناسی رنگ‌ها نوشته شده است را از دست ندهید.

شال و روسری پشمی، ترکیبی از ضخامت و گرما

جنس روسری پشمی نیز مانند روسری نخی، زیرمجموعه پارچه‌های پنبه‌ای می‌باشد. البته این نوع روسری و شال مناسب فصل‌های سرد سال می‌باشد چرا که هوا در میان الیاف آن محبوس شده و به عنوان عایقی در مقابل سرما عمل می‌کند.

این نوع روسری کمتر چروک می‌شود ولی زمانی که مجبور به اتوکردن می‌شوید سعی کنید به صورت غیرمستقیم آن را اتو کنید تا الیاف آن آسیب نبیند. برای این کار می‌توانید از یک پارچه محافظ بر روی پارچه اصلی استفاده کنید.

این نوع روسری‌ها را می‌توانید با لباس‌های گرم در زمستان به خوبی ست کنید.

روسری و شال حریر، مناسب برای مجالس و میهمانی‌ها

این نوع روسری نیز مانند روسری‌های نخی، نازک و سبک هستند ولی به نسبت روسری‌های نخی بیشتر سر می‌خورند و به همین دلیل مناسب استفاده روزانه نمی‌باشد و بهتر است از آن‌ها در مجالس و میهمانی‌ها استفاده کنید.

شال و روسری ابریشم، مقاوم، گران و در عین حال شیک

پارچه‌های ابریشمی از مقاوم‌ترین، لطیف‌ترین و سبک‌ترین پارچه‌های موجود در بازار هستند که برای تولید شال و روسری از آن‌ها استفاده می‌شود. همچنین شال و روسری‌هایی که از جنس ابریشم هستند، به نسبت سایر شال‌ها و روسری‌های موجود گران‌تر هستند.

این شال و روسری‌ها معمولا برای استفاده در مجالس و مهمانی‌ها استفاده می‌شود و با همه نوع لباسی مناسب خواهند بود.

روسری و شال ساتن، براق ابریشم‌نما

این نوع پارچه از لحاظ ظاهر شباهت زیادی به شال و روسری ابریشمی دارد ولی به نسبت ابریشم ضخیم‌تر است. همچنین این پارچه‌ها براق هستند و پشت آن‌ها مات می‌باشد.

شال و روسری ساتن به مانند شال و روسری حریر از روی سر، سر می‌خورد و به همین دلیل بیشتر برای مجالس و مهمانی‌ها مناسب می‌باشد.

بیشتر

شال و روسری هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.